Nevi Şahsına Münhasır
Sanatkarlar
  Ürünler
   Sosyal E-Ticaret Platformu
   0
   Sepetim ₺ 0
   • Sepetiniz boş
   E-İhracat ile
   Mağazan Tüm Dünyada
   Sanatkardan E-İhracat ile Tüm Dünyaya Satış Yap, Ürünlerini Gönder

   Nedir?

   Ürünlerinizi Tüm dünyaya satmanıza ve göndermenize imkân sağlayan hizmetimizdir. Dilerseniz Yurtdışı siparişinize istinaden sipariş bedelini bu hizmet modülü ile tahsil edebilir veya tahsilatını kendiniz yaptığınız yurt dışı satışlarınızı bizim aracılığımız ile hiçbir ek prosedürle uğraşmadan yurtdışına gönderimini (ihracını) sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı gönderi bedellerini aşağıda yer alan gönderi hesaplama aracıyla anlık olarak hesaplayabilirsiniz.

   Ne İşe Yarar?

   İster ürünlerini sanatkardan.com a ekle tüm dünyaya sat.

   İstersen sanatkardan.com dışındaki yurt dışı siparişlerini Sanatkardan Güvencesiyle Anlaşmalı fiyatlar ile gönder Dilersen Yurtdışı siparişlerinin Online Ödemesini de E-ihracat Modülü ile Tahsil Et.
   UPS Kargo Banner
   E-ihracat hizmetimiz ile yurt dışı gönderileriniz (İhraç) tamamen bizim güvencemizde olup Ülkemiz gümrük prosedür ve olası masrafları şirketimizin güvencesindedir.

   Nasıl Çalışır?

   1- Yurtdışı siparişinize istinaden alıcı ve ürün bilgilerini sisteme girmenizi takiben, sistem anlaşmalı gönderim bedellerini anlık olarak tarafınıza sunacaktır.

   2- Dilerseniz Sipariş Bedelini Tahsil Et opsiyonunu işaretleyerek, ürün ve gönderim bedelini müşterinizden tahsil edebilir veya tahsilatını kendi yaptığınız satışlar için direkt bu seçeneği işaretlemeden talep oluşturabilirsiniz

   3- Talep oluşturduğunuz da sistem anlık olarak tarafınıza bir gönderi kodu belirtecektir. Belirtilen gönderi kodu ile ilgili ürün/ürünleri tarafımıza gönderebilirsiniz.

   4- Ofisimize ulaşan ihraca konu gönderi kontrol edilip, gerekli işlemler sağlanarak ihraç (yurtdışına gönderim) işlemi gerçekleştirilecektir.

   5- Tahsilatını bizim aracılığımız ile yaptığınız siparişlerde, siparişin müşteriye teslimini takiben, Tahsil edilen tutardan, %3 Banka komisyonu, gönderi bedelleri ve 10 ₺ işlem ücreti kesilerek geriye kalan tutar cüzdan hesabınıza aktarılır. Cüzdan Hesabınızdan dilediğiniz zaman çekim yapabilir aynı zamanda cüzdan bakiyenizle site içi ürün / hizmet satın alabilirsiniz.

   6- Sipariş bedelini kendiniz tahsil ettiğiniz yurtdışı satış (ihraç) işlemlerinde, ilgili gönderi bedeli (Export Navlun bedeli) ürünün ofisimize ulaşmasını takiben cüzdan hesabınızdan tahsil

   Sanatkardan avantajlarından faydalanmak ve tüm dünyaya satış yapmak için

   CM
   CM
   CM
   GR

   Anlaşmalı Gönderim Bedelleri

   UPS