İndirimli Kargo Gönder

Yurtdışı gönderilerini En Uygun fiyatlarla; üstelik gümrük işlemlerinden, kayıp veya hasarlı gönderiye kadar tüm ihraç sürecini Sanatkardan Güvencesiyle Yap!

Dilersen satışlarını, Euro, Dolar veya Türk Lirası cinsinden, DÜŞÜK KOMİSYON ORANI (%5) ile tek tuşla online tahsil et!

Dilerseniz de İHRACAT PLUS Hizmetimiz ile, Global Pazaryerlerine (Amazon, Etsy, Ebay Vb.) ürünlerinin yerleştirilmesi, reklam ve pazarlaması, depolama ve tüm ihraç süreçleri, kısaca ürünlerinin yurtdışında satışı ile ilgili ihtiyaç duyduğun her konuda bizden profesyonel destek alabilir, Döviz geliri elde edebilirsin. Detaylı bilgi için tıklayınız!

Gönderi Bedeli Hesapla, Teklif Al

CM
CM
CM
GRAM

Sistemimize saniyeler içerisinde Ücretsiz kayıt olarak Tek tuşla gönderim yapabilir, Eşsiz hizmet ve fırsatlardan faydalanabilirsin!

Başlangıç İçin En İyi Komisyonlar

Ekonomik, Şeffaf ve Güvenli

Tahsilatını bizim aracılığımız ile yaptığınız siparişlerde

%5

Banka Komisyonu

~₺

Gönderi Bedelleri

10₺

İşlem Ücreti
Ücretiniz karşılığındaki kazançlarınız:
  • 500 milyondan fazla müşteriden oluşan dünya çapında bir topluluk.
  • Tüm dünyaya, çok uygun kargolama ücretleri ile gönderim
  • Ürünlerinizi satmanıza yardımcı olacak satıcı koruması ve müşteri desteği.
martfury

Düşük Komisyonlar

%5 Komisyon

martfury

Kaliteli Hizmetimiz

Güvenilir Hizmet

martfury

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat, tüm sorularınız ve süreçiniz için bir telefon uzağınızdayız

Nasıl Çalışır?

Sadece 4 basit adımda Sanatkardan.com ile yurtdışına satış yap

Talep Oluşturma

  • Yurtdışı siparişinize istinaden alıcı ve ürün bilgilerini sisteme girmenizi takiben, sistem anlaşmalı gönderim bedellerini anlık olarak tarafınıza sunacaktır.
  • Dilerseniz Sipariş Bedelini Tahsil Et opsiyonunu işaretleyerek, ürün ve gönderim bedelini müşterinizden tahsil edebilir veya tahsilatını kendi yaptığınız satışlar için direkt bu seçeneği işaretlemeden talep oluşturabilirsiniz
martfury
1

Ürün Gönderimi

  • Talep oluşturduğunuz da sistem anlık olarak tarafınıza bir gönderi kodu belirtecektir. Belirtilen gönderi kodu ile ilgili ürün/ürünleri tarafımıza gönderebilirsiniz.
  • Ofisimize ulaşan ihraca konu gönderi kontrol edilip, gerekli işlemler sağlanarak ihraç (yurtdışına gönderim) işlemi gerçekleştirilecektir.
martfury
2

Kazancınız

  • Tahsilatını bizim aracılığımız ile yaptığınız siparişlerde, siparişin müşteriye teslimini takiben, Tahsil edilen tutardan, %3 Banka komisyonu, gönderi bedelleri ve 10 ₺ işlem ücreti kesilerek geriye kalan tutar cüzdan hesabınıza aktarılır. Cüzdan Hesabınızdan dilediğiniz zaman çekim yapabilir aynı zamanda cüzdan bakiyenizle site içi ürün / hizmet satın alabilirsiniz.
martfury
3

Kazanç Tahsili

  • Sipariş bedelini kendiniz tahsil ettiğiniz yurtdışı satış (ihraç) işlemlerinde, ilgili gönderi bedeli (Export Navlun bedeli) ürünün ofisimize ulaşmasını takiben cüzdan hesabınızdan tahsil edebilirsiniz.
martfury
4

Sık Sorulan Sorular

Gönderi oluşturdum, ne yapmalıyım?

Talep oluşturduğunuz da sistem anlık olarak tarafınıza bir gönderi kodu belirtecektir. Belirtilen gönderi kodu ile dilediğiniz PTT kargo şubesinden ilgili ürün/ürünleri tarafımıza gönderebilirsiniz. Ofisimize ulaşan ihraca konu gönderi kontrol edilip, gerekli işlemler sağlanarak ihraç (yurtdışına gönderim) işlemi tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Gönderilerimi nasıl takip edebilirim?

Yurtdışı gönderiniz yola çıktığında tarafınıza iletilen takip kodu ile veya sistemimize giriş yaparak panel üzerinden anlık takip sağlayabilirsiniz.

Hasarlı veya kayıp gönderi durumunda ne yapmalıyım?

Gönderilerinizin hasar görmesi ve kayıp olması durumunda zararınız tamamen şirketimiz güvencesindedir. Bu gibi durumlarda tarafımızla iletişime geçmenizi takiben, sisteme eklediğiniz fatura bedeli tutarınca zararınız tazmin edilecektir.

Gönderim gümrükten geçmedi ne yapmalıyım?

Ürün ve alıcı ülke bazlı olarak gümrük prosedürleri farklılık gösterebilmektedir. Bu tür durumlarda tarafımızla iletişime geçmenizi takiben, alanında uzman ekibimiz tarafından gerekli destek sağlanacaktır.

Gönderimin Desisini nasıl hesaplarım?

Desi hesabı, gönderinizin en x boy x yükseklik / 5000 formülü ile bulunur. Gönderi ağırlığı Kg. bazında desi den yüksek ise ağırlık baz alınır.

Yurtdışı gönderi bedelini alıcı (karşıdan ödemeli ) ödemeli organize edebilirmiyim.

Yurt dışına yapılan gönderilerde ödeme, gönderici tarafından yapılmaktadır. Ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonrasında, paket ölçülerine göre net gönderi bedeli hesaplanır, ödemenizi takiben yurtdışı gönderim sağlanır. Sipariş bedeli tarafımızdan online tahsil edilen gönderilerde, gönderi bedeli tarafınıza bildirilir onayınızı takiben gönderim sağlanır. Siparişin müşteriye (alıcıya) ulaşmasını takiben gönderi bedeli sipariş tutarından düşülerek kalan tutar cari hesabınıza aktarılır.

Gönderi içeriğini sisteme tam ve doğru girmelimiyim?

Taşıma durumunda herhangi bir hasar veya kayıp durumunda zararınızın doğru tazmini ve gümrük prosedürleri adına gönderi içeriğinive ürün bedellerini tam ve doğru olarak sisteme girmelisiniz.

Mikro İhracat, ETGB Nedir? Mikro ihracat yapabilirmiyim?

Mikro ihracat, 300 kg ve fatura tutarı 15.000 Euro’yu aşmayan gönderilerin gümrük müşaviri tutmadan ETGB belgesi ile gönderilmesidir. Gönderim türünü “Mikro İhracat (ETGB)” seçerek bu hizmet ile gönderim yapabilirsiniz. Proforma ile birlikte proforma tutarı kadar KDV’siz, TL para biriminde ve GTİP kodu bilgisinin de içinde yer aldığı bir e-arşiv faturası kesilmelidir. Bu kesilen faturayı panelinizden Yurtdışı gönderilerim bölümünden sisteme yükleyebilirsiniz. Yurt dışı gönderim sağlandıktan sonrasında ETGB belgesi tarafınıza iletilir. Bu belge ile KDV iadesine başvurabilirsiniz.