İndirimli Kargo Gönder
Sanatkardan.com Kampanya500₺ Hediye

Sınırlı Süre Yeni Müşterilere Özel 1000₺'ye 500₺ Bonus Fırsatını Kaçırma

1000₺ Cari bakiye yüklemenize 500₺ bonus. Bonus olarak aktarılan tutarı sadece sanatkardan.com hizmet harcamalarında maksimum 30 gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Aylık 350 ve üzeri gönderi yapıyorsan sana özel fiyat teklif almak için bizimle iletişime geç
350+
Aylık 350 ve üzeri gönderi yapıyorsan sana özel fiyat teklif almak için bizimle iletişime geç
E-Ticarette satışlarınızı ve kazancınızı arttıracak eşsiz hizmetlerimizden faydalanmak için;
E-Ticarette satışlarınızı ve kazancınızı arttıracak eşsiz hizmetlerimizden faydalanmak için;

Nasıl Çalışır?

4 Basit Adımda Siparişlerini İndirimli Gönder! Kapıda veya online Ödeme Seçeneğiyle satışlarını Katla!

KAYIT OL ÜCRETSİZ MAĞAZANI AÇ!

Kayıt ol ve Ücretsiz Mağazanı Aç
1

TEK TUŞLA GÖNDERİLERİNİ OLUŞTUR!

  • PTT, MNG, YURTİÇİ, UPS Dilediğin kargo firmasıyla Alıcı veya satıcı ödemeli şeklinde gönderilerini kolayca oluştur. Dilersen Kapıda, Dilersen de Online Ödeme AL!VİDEOLU ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ!
TEK TUŞLA GÖNDERİLERİNİ OLUŞTUR!
2

KARGO ŞUBESİNE TESLİM ET!

  • Gönderilerini, seçmiş olduğun KARGO FİRMASINA, sistemin tarafınıza anlık ilettiği BARKOD çıktısı veya 8 HANELİ REFERANS koduyla basitçe teslim et. Gönderi bedelleri, Sanatkardan Cüzdan Hesabından anlık tahsil edilir, ÖDEME ve diğer detaylarla ZAMAN KAYBETME!
KARGO ŞUBESİNE TESLİM ET!
3

TÜM GÖNDERİ VE SİPARİŞLERİN TEK SAYFADA

  • Tüm gönderi ve siparişlerini tek sayfada ANLIK olarak TAKİP edebilir, taşıma DURUMLARINA göre FİLTRELEYEBİLİR, MÜŞTERİ ADI , TAKİP NO veya dilediğiniz TARİHLER arasında ARAMA Yapabilirsiniz.
TÜM GÖNDERİ VE SİPARİŞLERİN TEK SAYFADA
4
Saniyeler içerisinde kayıt ol kazanmaya hemen başla!
kayıt ol

Sık Sorulan Sorular

Gönderi bedelleri kim tarafından nasıl ödenir?

Kapıda ödemeli ve Kargo Bedava (Satıcı ödemeli) şeklinde organize ettiğiniz satışların gönderi bedelleri, siparişinizi taşıyıcı firmaya teslim ettiğinizde otomasyon olarak Sanatkardan Cüzdan hesabınızdan tahsil edilir. Kargo şubesinde ödeme yapmazsınız. Alıcı ödemeli gönderi bedelleri müşteriniz tarafından teslim esnasında nakit olarak ilgili firmaya ödenir.

UPS KARGOYA NASIL GÖNDERİM YAPARIM?

UPS Kargo gönderilerinizi kapınızdan da teslim almaktadır, gönderinizi oluşturduktan sonra randevu alarak kurye talep edebilirsiniz.

UPS KAPIDA ÖDEMELİ SATIŞLARIN BEDELLERİ TARAFIMA NASIL VE NE ZAMAN AKTARILIR?

UPS Kargo ile organize ettiğiniz Kapıda nakit ödemeli satışlarda 3.54₺ hizmet bedeli, Kapıda kredi kartı ödemeli satışlarda hizmet bedeline ek olarak %5 hizmet bedeli eklenerek kalan tutar Sanatkardan cari hesabınıza aktarılır. Cari Hesabınızdan dilediğiniz zaman tek tuşla para çekim talebi oluşturabilir, İşgünü içerisinde 15:00' saatine kadar oluşturduğunuz para çekim talepleri aynı iş gününde, 15:00 saatinden sonra oluşturduğunuz para çekim talepleri takip eden ilk iş günü sisteme eklemiş olduğunuz tarafınıza ait olan banka hesabınıza aktarılır.

BLOKLANAN BAKİYE NEDİR ?

Kargo taşıyıcı firma tarafından tartılıp hesaplanana dek cari hesabınıza gönderi ortalamanız (Son 10 gönderi bedelinizin ortalaması) kadar tutar bloklanacaktır.

PTT KAPIDA ÖDEMELİ SATIŞ BEDELLERİ NASIL VE NE ZAMAN TARAFIMA AKTARILIR?

PTT Kargo ile organize ettiğiniz Kapıda ödemeli satışlarda, PTT tarafından belirlenen hizmet bedeli kesinti yapılarak kalan tutar PTT Posta çeki hesabınıza ürün teslimini takibe aktarılır.